Po dlhej pauze zápas s favoritom

Zdieľaj

Včera  odohralo naše družstvo žien po dlhej prestávke ( posledné  stretnutie hrali  2.12.2020)  súťažný  zápas. Všetky tímy extraligovej súťaže sa museli vysporiadať  s prekladaním zápasov a z absencie hráčok na tréningoch z dôvodov karantény, alebo priamo ochorenia. Žiaľ, aj nám chýbali dievčatá a tak dohrávame až tri zápasy.

Tréner družstva Milan Veverka:  ” Vo včerajšom domácom zápase sme nastúpili proti veľkým favoritkám ligy,  Piešťanským Čajkám.  Na prekvapenie sme hneď  prvú  štvrtinu odohrali veľmi  dobre a bol to zatiaľ  náš najlepší vstup do zápasu v tejto sezóne. Svedčí o tom skóre 23:33.  Žiaľ, v  nasledujúcich minútach sa začala prejavovať kvalita hráčskeho kádra Čajok a to hlavne zahraničných posíl. Taktiež  príchod striedajúcich hráčok ukázal, kde je obrovská výhoda našich súperiek.  Je  treba však pochváliť aj naše striedajúce juniorky, že sa súpera nezľakli a srdnato bojovali hlavne s výškovou prevahou. Príležitosť dostali všetky hráčky z lavičky a mohli tak získať  herné skúsenosti proti silnému favoritovi. Za predvedený výkon si všetky dievčatá zaslúžia pochvalu”.

 

BAM Poprad – Piešťanské Čajky    42:89  (23:33, 5:29, 6:9, 8:18)

Body BAMP: Tetemondová 10, Rodáková 8, Sojáková a Vyšňová po 6, Barboričová a Grígerová po 4, Chmurová 3, Barillová 1

Body Piešťanské Čajky: Hamilton-Carter a Miletič po 16, Tadič 13, Martišková 12, Kozáková 9, Hašková 8,

 

Na ďalší zápas vycestuje družstvo žien do Šamorína už v sobotu 9.1.2021 a budúci týždeň ich čakajú ešte dve dohrávky zo základnej časti súťaže. V utorok doma proti Banskej Bystrici a hneď v stredu vycestujú do SNV. Držíme palce!

Komentáre