Fantastické mladšie mini žiačky si zahrajú na MSR!

Zdieľaj

ffffffffffS jednoznačným cieľom, vybojovať si v predstihu účasť na finálovom turnaji MSR, nastupovali na svoje sobotňajšie stretnutie naše najmenšie hráčky. Plne koncentrované a zodpovedne plniace pokyny svojej trénerky dosiahli vytúžené víťazstvo a už teraz sa môžu tešiť na svoj prvý veľký turnaj a boj o medaily! Gratulujeme!

Trénerka družstva Naďa Harabinová: “Predposledný zápas v tejto sezóne sme odohrali doma proti družstvu z Banskej Bystrice. Toto stretnutie bolo pre nás rozhodujúce a jeho výhrou sme si mohli zabezpečiť postup na Majstrovstvá Slovenskej republiky. Dievčatá zopakovali svoj skvelý výkon z posledného zápasu v Ružomberku a svojou bojovnou a dôraznou obranou dovolili súperovi premeniť len 24 bodov. Naopak, nám sa ich podarilo nastrieľať až 80. Veľmi sa tešíme, že sme banskobystričanky zdolali takýmto vysokým rozdielom.

O dva týždne nás ešte čaká posledné stretnutie v Žiline a potom sa už budeme pripravovať a tešiť na MSR, ktoré sa uskutočnia v Košiciach. Na tréningoch budeme pracovať na zlepšovaní a rozvíjaní všetkých individuálnych a kolektívnych herných činností, aby sme obsadili čo najlepšie miesto na záverečnom turnaji”.

.

5×5

BAM Poprad – BK ŠKP 08 Banská Bystrica    80:24 (49:13)

Body BAMP: Ričovská Simona 19 b, Kovalčíková Nora 13 b, Mravová Liliana 12 b, Kuklová Kristína 10 b, Voľanská Martina 8 b, Húsková Tereza 6 b, Sedlačková Lívia 4 b, Taušová Nataša 3 b

.

3×3

BAM Poprad – BK ŠKP 08 Banská Bystrica  8:6 po predĺžení (6:6)

Komentáre