Cenná výhra nad Banskou Bystricou

Zdieľaj

Fandíme BAMPáčkam!!! Dnešným víťazstvom na Banskou Bystricou si dievčatá už teraz zabezpečili ďalšie účinkovanie v prvej štvorke. Predzápasový cieľ splnili vďaka bojovnosti, obetavosti a zodpovednej obrane. Dopredu ich húževnato hnalo publikum a perfektný fan club.Gratulujeme!

O týždeň ich ešte čaká v poslednom kole základnej časti súper v Šamoríne a následne sa začnú boje v nadstavbovej časti.

 

BAM Poprad – BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 61:42 (18:9, 20:14, 7:16, 16:3)

 

Body BAMP: Hadačová 13, Kmetovska 12, Filičková 11, Kudličková 9, Sojáková 5, Ivančáková a Grigerová 4, Hamaliarová 3,

Body BK ŠKP 08 BB: Striešová 13, Jelenčíková 12, Ozdincová 7, Matejčíková 6, Števulová 3,

TH: 16/12 – 21/12. FAULY: 22 – 17,  TROJKY: 5 – 4. DIVÁCI:320. 

 

Milan Černický (tréner BAM Poprad) – Zvládli sme pre nás dôležitý zápas. Slušne sme uhrali prvý polčas a potom súper pritvrdil hru. Bol to škaredší basketbal, ale slúži ku cti našim dievčatám, že bojovali až do konca. Fungovala nám obrana a sme radi, že sme v hornej štvorke.

Ivana Kmetovska (hráčka BAM Poprad) – Tento zápas bol dôležitý pre oba tímy a ja musím zložiť poklonu Banskej Bystrici, ktorá odohrala výborný zápas a má naozaj dobrý tím. Rozhodovali maličkosti, museli sme do tohto zápasu vložiť veľmi veľa úsilia, ale sme radi, že sa napokon tešíme z víťazstva my.

Milan Špiner (asistent trénera BK ŠKP 08 B. Bystrica) – Bol to dôležitý zápas, pretože v hre bolo štvrté miesto. Dôležitý bol vstup do zápasu a celý prvý polčas. Prehrávali sme tam aj o 19 bodov a to sa ťažko otáča. Snažili sme sa dotiahnuť, ale dievčatá už v závere nemali dostatok síl a Poprad zaslúžene zvíťazil.

Petra Števulová (hráčka BK ŠKP 08 B. Bystrica) – Do zápasu sme išli s tým, že chceme vyhrať. Snažili sme sa prečítať súpera, ale nedokázali sme viac pritvrdiť v obrane. Nedávali sme ľahké koše a nedarilo sa nám zakončovať protiútoky. Sme sklamané, ale budeme sa snažiť, aby táto sezóna bola nakoniec pre nás úspešná.

 

Komentáre