Staršie žiačky

Realizačný tím družstva

Veková kategóriaDievčatá r. narodenia 2005 a mladšie
Tréner družstvaJana Janáčková
Asistenti tréneraPetr Stavěl,
Kontaktbamp@bamp.sk
0915 835 038

 

Tréningový proces

PondelokZŠ Komenského ulica15,00 - 16,30
UtorokAréna Poprad17,00 - 18,30
StredaZŠ Komenského ulica15,30 - 17,00
ŠtvrtokZŠ Komenského ulica16,30 - 18,00
PiatokZŠ Komenského ulica16,30 - 18,00

 

Hráčky

Galičinská VanesaKurucová LeaPapcúnová ĽuboslavaŠimšajová Ľuboslava
Hudziková EmaLangová VeronikaSagalincová MartinaŠoltészová Tatiana
Húsková TerezaMatejková MichaelaSedláčková LíviaTaušová Nataša
Ivanová EmíliaMičová NikolaSlivková TimeaToporcerová Adriana
Kovalčíková NoraMertová Denisa

 

Vylosovanie súťaže – nadstavba, skupina 1-8

DátumDomáciHostiaVýsledok
14.3.2020BASKET St. ĽubovňaBAM Poprad
25.1.2020BAM PopradBK AŠK Slavia Trnava38:83 (23:33)
26.1.2020BAM PopradBK ŠKP Banská Bystrica81:28 (32:8)
15.2.2020BAM PopradCBK Košice38:82 (13:43)
16.2.2020BAM PopradYA Košice U1521:83 (13:38)
29.2.2020BK Slovan BratislavaBAM Poprad64:33 (28:10)
1.3.2020BK Klokani Ivanka p/DBAM Poprad57:52 (35:32)
16.5.2020BAM PopradBASKET St. Ľubovňa
28.3.2020BK ŠKP Banská BystricaBAM Poprad
29.3.2020BK AŠK Slavia TrnavaBAM Poprad
18.4.2020YA Košice U15BAM Poprad
19.4.2020CBK KošiceBAM Poprad
2.5.2020BAM PopradBK Klokani Ivanka p/D
3.5.2020BAM PopradBK Slovan Bratislava

 

Tabuľka – nadstavba, skupina 1-8

Por.č.DružstvoPočet zápasovVýhryPrehryBody
1.CBK Minibuseuropa Košice66012
2.Young Angels U17 Košice55010
3.BK AŠK Slávia Trnava64210
4.BK Slovan Bratislava5237
5.BAM Poprad6157
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5146
7.BK Klokani Ivánka pri Dunaji4135
8.ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa3033

 

Vylosovanie súťaže – základná časť, skupina Východ

DátumDomáciHostiaVýsledok
5.10.2019BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves96:23 (48:10)
6.10.2019ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad31:84 (13:48)
19.10.2019CBK KošiceBAM Poprad79:48 (51:25)
20.19.2019ŽBK Rožňava - msBAM Poprad44:101 (24:51)
2.11.2019BAM PopradYA Košice U1550:74 (20:46)
3.11.2019BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice - ms61:68 (23:34)
24.11.2019 ŠŠK BASKET St. ĽubovňaBAM Poprad65:96 (34:43)
7.12.2019BAM PopradŽBK Rožňava - ms75:44 (45:14)
8.12.2019BAM PopradCBK Košice53:83 (28:43)
21.12.2019TYDAM UPJŠ Košice - msBAM Poprad77:47 (46:25)
22.12.2019YA Košice U15BAM Poprad64:50 (37:19)
11.1.2020BAM PopradŠŠK BASKET St. Ľubovňa56:25 (22:15)

 

Konečná tabuľka – základná časť, skupina Východ

Por.č.DružstvoPočet zápasovVýhryPrehryBody
1.CBK Minibuseuropa Košice1212024
2.Young Angels U15 Košice1210222
3.TYDAM UPJŠ Košice (mimo súťaž)128420
4.BAM Poprad126618
5.ŽBK Rožňava (mimo súťaž)124816
6.ŠŠK Basket Stará Ľubovňa1211113
7.ŠKBD Spišská Nová Ves1211113
Komentáre