Výsledky zápasov BAM Poprad! 6. – 7.4.2019

Zdieľaj

Minulý víkend odohrali naše mládežnícke družstvá spolu 5 zápasov. Najstaršie Juniorky cestovali v sobotu ráno do hlavného mesta Slovenska. Staršie žiačky odohrali svoj posledný ligový zápas v tohtoročnej sezóne. Mladšie žiačky privítali na ZŠ Komenského dievčatá z Bardejova a Mladšie minižiačky odohrali v nedeľu zápas proti Starej Ľubovni. Fandíme BAMPáčkam!!!

 

JUNIORKY

Sobota, 6.4.2019

BK Slovan Bratislava – BAM Poprad 65:42 (34:25)

Trénerka, A. Kováčová: “Pred zápasom som dievčatám prizvukovala, že nemožeme dostať tolko trojek ako v domácom zápase proti tomuto súperovi, čo sa nám podarilo. V obrane hrali celkom obetavo a bojovne, dobre sme sa zasúvali. Horšie to bolo v útoku kde sme sa trápili, vôbec sa nám nedarila streľba z vonku, aj uprešnosť TH bola velmi mizerná.  Súper nám odskočil hlavne v poslednej štrvrtine čo je škoda.”

 

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 6.4.2019

BAM Poprad – MBK Ružomberok 51:54 (21:33)

Tréner, Ľ. Kovalský: “So sezónou 2018/2019 sme sa rozlúčili zápasom vo veľmi oklieštenej zostave, ktorú veľmi dobre doplnili dve hráčky z mladšej kategórie. Podali sme celkom sympatický výkon, ale nepremenené množstvo pokusov spod koša a  jednoduché straty  nás stáli ešte lepší výsledok.”

 

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 6.4.2019

BAM Poprad – BK Bardejov 53:23 (33:10)

BAM Poprad – BK Bardejov 59:32 (36:15)

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Po dlhej zápasovej pauze sme konečne odohrali ligové zápasy. Som veľmi rada, že dievčatá vydali zo seba maximum a hrali s energiou a nadšením. Teší ma, že každá hráčka nášho družstva dostala priestor na palubovke. Rodičom ďakujeme za podporu na tribúne.”

 

MLADŠIE MINI ŽIAČKY

Nedeľa, 7.4.2019

BAM Poprad – ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 24:50 (6:22)

Trénerka, K. Petríková: “Dnes sme sa predstavili poslednýkrát doma v naše prvej sezóne. Zo začiatku nám zápas ušiel, ale posledná štvrtina bola z našej strany výborná. Ďakujeme veľmi pekne rodičom za podporu v hľadisku počas celej sezóny. Príďte sa na naše najmladšie Bampáčky ešte raz pozrieť v stredu na zápas extraligy, kde sa naše ženy predstavia poslednýkrát pred domácim publikom  a naše mini budú toho súčasťou.”

Komentáre