Výsledky zápasov BAM Poprad! 28. – 29.4.2018

Zdieľaj

Naše mládežnícke družstvá opäť odohrali  svoje ligové zápasy. Žiačky odohrali dva zápasy mimo súťaže proti dievčatám zo Starej Ľubovne. Staršie mini žiačky bojovali na ZŠ Komenského proti lídrovi tabuľky. Bilancia zápasov 2 výhry a 3 prehry. Fandíme BAMPáčkam!!!

KADETKY

Sobota, 28.4.2018

Young Angels Košice – BAM Poprad 53:33

ŽIAČKY

Sobota, 28.4.2018

BAM Poprad – ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 32:38

BAM Poprad – ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 69:30

Trénerka Ľ. Fáberová: “Odohrali sme dva odlišné domáce zápasy. V prvom zápase sme nebránili agresívne svojich hráčov a hrali na pol plynu. V útoku sme boli v zakončení nedôsledné a nevedeli sme premeniť ľahké koše. Druhý zápas sme ale vedeli, že hráme lepšie a chceli sme to ukázať. Každá hráčka si to poriadne odmakala, najmä v obrane. Pri tlaku na hráča s loptou sme dokázali získať viacero lôpt a práve z toho sme premenili rýchle protiútoky. Taktiež postupný útok nám dobre fungoval. Chcem pochváliť všetky dievčatá, pretože druhý zápas hrali pekný basketbal.”

STARŠIE MINI ŽIAČKY

Nedeľa, 29.4.2018

BAM Poprad – Young Angels Yellow Košice 37:42

BAM Poprad – Young Angels Yellow Košice 32:26

Trénerka A. Čubanová:  “K obom zápasom  sme pristupovali zodpovedne. Dievčatá bojovali ako vedeli. Vlastnými chybičkami sme postrácali zo pár lôpt, čo Košičanky v prvom zápase hneď využili. Nie všetky lopty pri doskoku boli naše. Stalo sa, že i vyložené šance sme nepremenili. V druhom zápase dievčatá zabojovali, lepšou obranou, lepším doskakovaním, vydarenými protiútokmi a nastrieľanými košmi sme naše súperky porazili. Druhý zápas sme zaslúžene vyhrali.” 

Komentáre