Výsledky zápasov BAM Poprad! 24. – 25.3.2018

Zdieľaj

Už v stredu na domácej palubovke odohralo naše Extraligové družstvo zápas proti Slovanu Bratislava. V nedeľu cestovali do Bratislavy, kde Ženy nezaváhali a zvíťazili nad súperom. Kadetky čakali dve domáce stretnutia proti Seredi a Trnave a Staršie mini žiačky cestovali na dva zápasy do Rožňavy. Bilancia zápasov 2 výhry a 4 prehry. Fandíme BAMPáčkam!

 

ŽENY

Streda, 21.3.2018

BAM Poprad – Slovan Bratislava 69:49

Tréner J. Hricko: “Dievčatá vložili do zápasu všetko, nebolo potrebné ich špeciálne motivovať. S výsledkom sme spokojní. V záujme každého z nás je skončiť čo najlepšie. Cieľ bol pred týmto zápasom jasný, nechceli sme nič nechať na náhodu. Celý priebeh zápasu sme kontrolovali.”

Nedeľa 25.3.2018 

Slovan Bratislava – BAM Poprad 52:66

Tréner J. Hricko: “Vstup do zápasu nám nevyšiel. Dlho nám trvalo, kým sme sa rozbehli. V druhej štvrtine baby zabrali v obrane a zrýchlili sme prechod do útoku. Aj v druhom polčase sme diktovali tempo a kontrolovali priebeh duelu. V poslednej štvrtine sa nás Slovan snažil pritlačiť tvrdou obranou, no baby tento tlak zvládli. Kedže mal súper päť faulov, tak sme ich trestali z čiary trestného hodu. Baby preukázali správny prístup a nasadenie počas celého zápasu. Za toto im patrí uznanie aj táto výhra. Cieľ uspieť na Slovane sme splnili, teraz budeme čakať na nášho ďalšieho súpera. Tím je naladený na správnej vlne a tešíme sa na zápasy o 5. priečku.”

 

KADETKY

Sobota, 24.3.2018

BAM Poprad – BK Lokomotíva Sereď 45:75

Tréner J. Hricko: “Vstup do zápasu nám vyšiel a prvých 10 minút sme držali krok so súperom. Zvyšok zápasu už bol v réžii hráčok zo Serede. Predčili nás v individuálnych činnostiach a v nasadení. Mrzí nás zranenie Emky Rodakovej a veríme že bude čoskoro späť.”

Nedeľa, 25.3.2018

BAM Poprad – BK AŠK Slávia Trnava 46:52

 

STARŠIE MINI ŽIAČKY

Sobota, 24.3.2018

ŽBK Rožňava – BAM Poprad 41:33

ŽBK Rožňava – BAM Poprad 57:27

Trénerka, A. Čubanová: “Nedarilo sa nám v streľbe, prihrávali sme súperovi a mali sme medzeru pri doskakovaní. Cesta do RV nás zmohla a tak sústredenie na zápas bolo nedostatočné. No podarilo sa nám i pár pekných akcií, rýchle protiútoky, vybojované lopty, no súper hral tvrdo a pár tvrdých faulov nebolo ani odpískaných.”

Komentáre