Výsledky zápasov BAM Poprad! 21. – 22.4.2018

Zdieľaj

Počas víkendu odohrali naše dve mládežnícke družstvá ligové zápasy. Staršie žiačky cestovali do Ivanky pri Dunaji a do Nitry. Mladšie žiačky odohrali svoj posledný zápas proti YA Košice. Ani jednej kategórii sa bohužiaľ nepodarilo zvíťaziť. Bilancia zápasov 4 prehry a 0 výhier.

STARŠIE ŽIAČKY

Sobota, 21.4.2018

BK Klokani Ivanka pri Dunaji – BAM Poprad 72:61

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Do zápasu sme išli s tým, že spravíme všetko preto, aby sme dokázali potrápiť súpera a zvíťaziť. Avšak s 29%-nou úspešnosťou pri streľbe spod koša, nemôžeme vyhrávať zápasy. Hrali sme dobrý basketbal v útoku, ale častokrát bez koša a to nás stálo víťazstvo. V obrane sme sa síce občas trápili, ale toto nebol náš najväčší problém. Bolestivá prehra pre nás, ale každým zápasom sa posúvame vpred.” 

 

Nedeľa, 22.4.2018

BKM Junior UFK Nitra – BAM Poprad 72:37

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Odohrali sme veľmi zlý zápas. Myslím si, že výsledok hovorí za všetko. Verím, že sme sa poučili a o dva týždne napravíme výkon z týchto zápasov.” 

 

MLADŠIE ŽIAČKY

Sobota, 21.4.2018

Young Angels Košice – BAM Poprad 41:27

Young Angels Košice – BAM Poprad 46:32

Trénerka, N. Harabinová: “S výkonom dievčat nie som spokojná. Odohrali sme veľmi zlé stretnutia. Dievčatá hrali veľmi odovzdane, bez zápalu pre hru a bojovnosti. To čo normálne zdobí našu hru, nám v sobotu chýbalo. Dúfam, že toto bol posledný zlý výkon v tejto sezóne a na MSR budeme predvádzať krajšie výkony.” 

Komentáre