Výsledky zápasov BAM Poprad! 20. – 21.10.2018

Zdieľaj

Minulý víkend odohrali Žiačky prvé ligové zápasy proti súperovi z Young Angels Košice. Naše Kadetky cestovali v sobotu do Ružomberka a v nedeľu ich privítali súperky zo Žiliny. Fandíme BAMPáčkam!!!

KADETKY

Streda, 17.10.2018

BAM Poprad – Young Angels U16 Košice 36:62 (18:33)

Trénerka Ľ. Fáberová: “Dnes sme predohrávali zápas proti YA KE. Súper zaslúžene vyhral. My sme odohrali zápas, ktorý nás posunie vpred, ale s výkonom nemôžeme byť spokojné. Dostali sme príliš veľa lacných košov z rýchlych protiútokov a z nekoncentrovanosti v obrane, ale z tohto sa musíme poučiť a vyvarovať sa takých chýb. Jedno ma teší, že sme výborne odstavovali a každá hráčka sa pobila o doskok.”

Sobota, 20.10.2018

MBK Ružomberok – BAM Poprad 51:58 (21:30)

Trénerka Ľ. Fáberová: “Odohrali sme zápas proti súperovi, ktorého sme z minulej sezóny veľmi dobre poznali. Vedeli sme, čo nás čaká a aj napriek tomu sme neplnili základné pravidlá v obrane, ktoré boli potrestané vždy košom.  V zápase sme sa často trápili, ale teší ma, že svojou bojovnosťou sme to dotiahli do víťazného konca. Veľká pochvala patrí Emmke Kmetoniovej, ktorá odohrala výborný zápas a podržala svoje družstvo.  Z môjho pohľadu nám dnes pomohli aj rodičia, ktorí dievčatá aj v nepriaznivých chvíľach zápasu povzbudzovali a nekritizovali. Myslím, že toto víťazstvo patrí všetkým, ktorí boli v Ružomberku.”

 

Nedeľa, 21.10.2018

BKM Žilina – BAM Poprad 33:65 (15:28)

Trénerka Ľ. Fáberová: “V nedeľu sme odohrali výborný zápas. Od prvej sekundy sme boli lepším družstvom na ihrisku. Veľmi sa teším tomuto víťazstvu. Som rada, že dievčatá dokázali na ihrisku čeliť viacerým obranám a hrali s chladnou hlavou. Taktiež ma teší, že sme dodržali všetky pravidlá v obrane, čomu nasvedčuje aj nastrieľaných 33 bodov od súpera. Nakoniec ďakujem rodičom, ktorí cestovali s nami a pomohli nám zvíťaziť i druhý zápas.”

ŽIAČKY

Sobota, 20.10.2018

BAM Poprad – Young Angels Košice 29:45 (16:27)

BAM Poprad – Young Angels Košice 26:53 (7:28)

Trénerka N. Harabinová: “V sobotu sme odohrali prvé ligové zápasy. Po dlhej zápasovej prestávke nás čakal súper YAKE 2005. Náš herný prejav bol veľmi nekoncentrovaný a zbrklý, čo pripisujem práve zápasovej pauze. Vieme, kde sme urobili chyby, verím, že sa poučíme a v odvete s týmto súperom bude naša hrať vyzerať úplne inak.” 

Komentáre