Výsledky zápasov BAM Poprad! 2. – 3.3.2019

Zdieľaj

Najstaršie BAMPáčky cestovali v sobotu do Myjavy a v nedeľu do Trnavy. Staršie žiačky odohrali zápas mimo domácej palubovky o 7. – 9. miesto. Mladšie žiačky cestovali po prvýkrát na odvetné zápasy a Staršie mini žiačky privítali dievčatá z Young Angels Košice. Fandíme BAMPáčkam!!!

 

Juniorky

Sobota, 2.3.2019

BO Spartak Myjava – BAM Poprad 61:76 (29:42)

 

Nedeľa, 3.3.2019

BK AŠK Trnava – BAM Poprad 68:45 (38:32)

Hráčka, B. Didová: “Tento víkend sme vycestovali na západ Slovenska, kde nás čakali družstvá z Myjavy a Trnavy. V sobotu aj napriek zlému vstupu do zápasu sa nám podarilo zvíťaziť. Podržali nás hlavne trestné hody získané lopty a fast-breaky. V nedeľu sme to už také ľahké nemali, kvôli doskokom a zlým prihrávkam. Avšak odohrali sme dobrý zápas, kde sme začali hrať to čo nacvičujeme na tréningoch. Určite nám to dalo nové skúsenosti a tešme sa na ďalšie zápasy.”

Staršie žiačky

Nedeľa, 3.3.2019

MBK Ružomberok – BAM Poprad 73:33 (52:23)

Tréner, Ľ. Kovalský: “Pri absencii dvoch kľúčových hráčok sme dali od začiatku priestor pre všetky hráčky zostavy. O tom ako sa niektoré hráčky úlohy zhostili a vážili si priestor, ktorý sme im dali, svedčí výsledok zápasu.  Dnes sa z desiatich našli len štyri hráčky ochotné behať a bojovať. Bol to náš najhorší výkon v sezóne.”

 

Mladšie žiačky

Nedeľa, 3.3.2019

Young Angels Yellow Košice – BAM Poprad 51:37 (28:25)

Young Angels Yellow Košice – BAM Poprad 52:46 (23:27)

Trénerka, Ľ. Fáberová: “Po dlhom čase sme odohrali ligové zápasy. Zápasy nám ukázali, kde máme slabiny, čo musíme postupne odstraňovať a na druhej strane na čom môžeme stavať. Dievčatá hrali na hranici svojich možností. Vedeli,že žiadna lopta nie je stratená lopta a išli do každého súboja. Ďakujem im za toto nasadenie a energiu. Taktiež ďakujem rodičom za podporu v Košiciach. Verím, že nás budú ďalej takto povzbudzovať a my sa im odvďačíme pekným basketbalovým zážitkom.”

 

Staršie mini žiačky

Nedeľa, 3.3.2019

BAM Poprad – Young Angels Yellow Košice 40:29 (19:19)

BAM Poprad – Young Angels Yellow Košice 34:26 (16:22)

Trénerka, V. Bolozová: “Dievčatá odohrali dva zápasy, v ktorých museli bojovať o každú loptu. Pochopili že musia hrať kolektívne a pomáhať si aj v obrane aj v útoku. V druhom zápase súper nám ušiel o niekoľko bodov a dievčatá usilovnosťou a bojovnosťou zvrátili výhru na našu stranu. Verím, že tento zápas posunie naše hráčky dopredu a na tréningoch budú ešte viac pracovať.”

 

Komentáre