Úžasný výkon našich najmenších bampáčiek

Zdieľaj

Najbojovnejšie stretnutie tento víkend určite odohrali naše najmenšie bampáčky. V sobotu zvládli víťazné dvojnásobné predĺženie (!). Makali vo vysokom tempe celý čas, žiadna lopta pre ne nebola stratená. Proste – veľmi chceli vyhrať a podriadili tomu všetko. Na ihrisku, aj na striedačke. Veľký palec hore!                                                          Nedarilo sa však ich starším spoluhráčkam, ktoré si po zbabranom  sobotňajšom  stretnutí  svoj kalich horkosti dopili do dna v nedeľu.  Stáli proti nim síce veľmi kvalitní súperi, ale také výkony i výsledky isto nečakal nikto. Dievčatá, hlavy hore! Ide sa ďalej…

MLADŠIE MINI ŽIAČKY

“Po dlhšej  súťažnej  prestávke nás konečne v sobotu čakali  ďalšie ligové zápasy.  Prehupli sme sa už do odvetného kola a mali sme možnosť  druhýkrát si zmerať sily so súperkami z Bardejova. Zápas bol veľmi napínavý, o čom svedčí fakt, že sa hralo až dvojnásobné predĺženie, ktoré sme dokázali dotiahnuť do úspešného konca. Bardejov sme  zdolali  rozdielom  troch  bodov, konečný  stav  zápasu  bol  36:33.  Dievčatá  bojovali  do poslednej sekundy,  nechali na ihrisku všetky  sily a na lavičke všetky svoje hlasivky.  Za  pomoc  v zápase ďakujeme aj naším dievčatám  2009-tkám, ktoré trénujú pri starších bampáčkach.  Ich pomoc je obrovská, hlavne  keď  hráme proti  silným  súperom ako je Bardejov,  keďže oni začínajú so súťažným basketbalom skôr a majú  za  sebou už  jednu súťažnú sezónu.  Musím  ale  povedať,  že  naše napredovanie je očividné,  že  náš  prehľad  na ihrisku sa zlepšuje, poctivým tréningom  cibríme  naše  individuálne  zručnosti a naším  tempom  sa posúvame vpred”  zhodnotila napínavé stretnutia trénerka družstva Naďa Harabinová. Najbližšie zápasy družstvo odohrá už o dva týždne. Za svojim súperom vycestuje do Starej Ľubovne.

BAM Poprad – BKM Bardejov  36:33  (16:19)

STARŠIE ŽIAČKY – nadstavba

BAM Poprad – CBK Minibuseuropa Košice          38:82 (13:43)                                                                                                                                                                                        Body BAMP:  Matejková  8,  Sagalincová  6,  Ivanová 6

BAM Poprad – YA U15 Košice                                 21:83  (13:38)                                                                                                                                                                                        Body BAMP:   Sagalincová  8,  Papcúnová 5