Usilovné malé BAMP-áčky

Zdieľaj

Poslednú sobotu si družstvá starších mini žiačok a mladších žiačok svoju letnú kondičnú prípravu spestrili výletom na Popradské pleso. Napriek niekoľkohodinovej túre dievčatá v pohode (bez  “hundrania” 😀 ), zvládli celú trasu na chatu a späť.   Štebotali , zabávali sa a tak im naplánované kilometre rýchlo ubiehali. Trénerky Viťka Bolozová a Katka Petríková si vypočuli snáď všetky zážitky z prázdnin. 😀

Po krátkom oddychu a občerstvení na Chate pri Popradskom plese sa pomaly vybrali naspäť.  Už deň pred výletom sa spoločne dohodli, že sa zapoja do výzvy O KÚSOK LEPŠIE  SLOVENSKO https://www.zmrzlina-misa.sk/okusoklepsie/  ) a prispejú aj svojim dielom k čisteniu prírody okolo nás.  ” Na turistickom chodníku sa trošku rozdelili, vytiahli pripravené vrecia na odpad a celú cestu na zástavku električky zbierali odhodené papieriky, plastové fľašky a iné odpadky. Doslova sa predháňali, ktorá nájde viac. 😀 . Musíme však férovo priznať, že veľa toho nebolo. Na jednej strane boli smutné, že sa im veľmi nedarilo, na druhej sa potešili, že to  vo Vysokých Tatrách nie je s neporiadkom až také zlé”. s úsmevom vysvetlila trénerka Viťka Bolozová.

Výlet sa malým BAMP-áčkam vydaril. Krásne počasie, dobrá nálada a spojenie príjemného s užitočným. Veríme, že dievčatá budú také usilovné aj na sústredení, ktoré ich čaká už tento týždeň a všetko natrénované využijú v blížiacej sa súťaži. Držíme im palce!!!

 

Komentáre