Pracovná ponuka – basketbalový tréner

Zdieľaj

Basketbalová akadémia mládeže Poprad hľadá do svojho tímu ambicióznych a zodpovedných trénerov pre deti a mládež vo veku od 7 – 18 rokov. Tréningy jednotlivých kategórii prebiehajú väčšinou v telocvični na ZŠ Komenského v Poprade v rôznych časoch, podľa vekovej kategórie dievčat.

Termín nástupu: august 2018

Miesto práce: Poprad

Platobné podmienky: podľa mzdovej tabuľkovej smernice klubu

Ukončenie výberového konania: 30.6.2018

Náplň práce

  • zodpovedné vedenie mládežníckeho družstva, tréningového procesu a zápasov
  • spolupráca s ostatnými trénermi v klube
  • spracovanie a odovzdanie mesačnej dochádzky a výkazu práce
  • účasť na klubových podujatiach
  • účasť na trénerských radách
  • dodržiavanie trénerskej metodiky klubu
  • spracovanie a dodržiavanie tréningového plánu

Požiadavky na trénera:

Pozícii vyhovuje uchádzač so vzdelaním

  • minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore

  • tréner I. – III. kvalifikačného stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • odborné metodické znalosti
  • pedagogické zručnosti
  • chuť pracovať s deťmi
  • chuť sa neustále vzdelávať v odbore
  • zodpovedný prístup k tréningovému procesu
  • pozitívny prístup k deťom a k športu

Informácie o klube

Basketbalová akadémia mládeže Poprad je občianske združenie, ktoré sa zameriava na rozvoj a výchovu basketbalistiek vo všetkých vekových kategóriách. Okrem seniorského tímu má vytvorenú mládežnícku pyramídu od najmladších po najstaršie dievčenské družstvá.

Jednou z hlavných priorít klubu je získať kvalitných a vzdelaných trénerov a asistentov, ktorí dokážu rozvíjať basketbalové a pohybové zručnosti hráčok, budovať sociálne väzby, motivovať hráčky k výkonu či naučiť ich vytrvalosti k dosiahnutiu požadovaného výsledku.

Zmyslom klubu je vychovať kvalitné a vzdelané basketbalistky, ktoré budú v budúcnosti konkurencieschopné v seniorských súťažiach. Práve z týchto dôvodov je nutné disponovať kvalitným trénerským tímom, ktorý dokáže vychovať úspešné slovenské basketbalistky.

Kontakt:

Kontaktná osoba: Bc. Alena Kováčová, prezident BAMP

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na adresu: bamp@bamp.sk

Komentáre