Jarný tábor na jednotku!

Zdieľaj

Počas tohtoročných jarných prázdnin mali dievčatá 1. – 5. ročníka ZŠ možnosť zúčastniť sa tradičného Jarného športového tábora. Tento rok v spolupráci s Mestom Poprad a Arénou Poprad sme počas štyroch pracovných dní dievčatám pripravili bohatý športový a zábavný program. Tábor sme odštartovali v utorok o 8.00 a ukončili v piatok chutným obedom. 

Počas všetkých dní mohli budúce BAMPáčky stretnúť viacerých trénerov Basketbalovej akadémie mládeže Poprad. Tri dni jarného športového tábora mali rovnaký časový harmonogram. Od ôsmej rannej hodiny boli dievčatá pripravené 2 hodiny trénovať v krásnej popradskej športovej hale. Tréneri si pre ne pripravili viacero zábavných pohybových súťaží, kde nechýbalo nadšenie a výborné nasadenie každej športovkyne.

Po prvej športovej časti sme si spolu oddýchli pri kreslení plagátov, riešení kvízov a hádaniek či učení sa BAMP choreografie! 😉 Posledný deň jarného tábora sme začali spoločnou prechádzkou do Kina Tatran, kde nás čakala záverečná rozprávka Jarného športového tábora!

“Jarný tábor hodnotím veľmi dobre. Myslím si, že každé dievča si prišlo na svoje. Som rada, že sme do tohto tábora zapojili viacero trénerov, aby budúce BAMPáčky videli, kto sa s nimi môže časom stretnúť. Verím, že tak ako sme my nadšení boli nadšené aj dievčatá a zažili nezabudnuteľné jarné prázdniny,” dodala prezidentka A. Kováčová.

Komentáre