Kadetky

Veková kategóriadievčatá narodené v roku 2001 a mladšie
Hlavný trénerJán Hricko
Asistent tréneraAlena Kováčová
Vedúci družstvaMichal Dida
Kontakthrickojan2@gmail.com

DSC_0490 (2)

Tréningový proces

Pondelok18.00 - 19.30ZŠ Komenského/Regenerácia
Utorok16.30 - 18.00Aréna Poprad
Streda18.30 - 20.00ZŠ Komenského
Štvrtok18.00 - 19.30Aréna Poprad
Piatok16.30 - 18.00ZŠ Komenského

Hráčky

Orságová VeronikaBarillová KatarínaMindoková Andrea
Rodáková EmaKašelová MilicaKašelová Danica
Smoleňáková KristínaDidová BarboraMamráková Soňa
Barboričová SofiaKredatusová SimonaOlekšáková Vanesa
Doláková VeronikaSagalincová TeréziaProsbová Lucia
Kollárová Natália


Rozlosovanie súťaže

DátumDomáciHostiaVýsledok
23.9.2017
BK PetržalkaBAM Poprad38:104
24.9.2017BK Slovan BABAM Poprad40:87
7.10.2017BAM PopradBK Klokani Ivanka p/D104:49
8.10.2017BAM PopradBK Lokomotíva Sereď44:57
21.10.2017BK AŠK Slávia Trnava BBAM Poprad23:89
22.10.2017BK AŠK Slávia Trnava A BAM Poprad49:63
4.11.2017BAM PopradBK ZŠ Zvolen90:39
5.11.2017BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica54:49
25.11.2017BKM ŽilinaBAM Poprad30:130
18.11.2017ŠBK Spišská Nová VesBAM Poprad47:64
19.11.2017YA KošiceBAM Poprad68:46
2.12.2017BAM PopradBK Slovan BA102:34
3.12.2017BAM PopradBK Petržalka101:47
16.12.2017BK Lokomotíva SereďBAM Poprad61:55
17.12.2017BK Klokani Ivanka p/DBAM Poprad47:86
13.1.2018BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava A51:58
14.1.2018BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava B100:39
27.1.2018BK ZŠ ZvolenBAM Poprad88:54
28.1.2018BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad58:39
21.1.2018BAM PopradBKM Žilina117:41
30.1.2018BAM PopradYA Košice 53:70
11.2.2018BAM PopradŠBK Spišská Nová Ves70:71

Pre zobrazenie priebežnej tabuľky nášho družstva kliknite tu – Priebežná tabuľka a štatistiky družstva v súťaži

Finálna tabuľka družstva Kadetiek po základnej časti súťaže

Por.čísloDružstvoPočet zápasovVýhryPrehryBody
1. Young Angels Košice2221143
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica2219341
3.BK Lokomotíva Sereď2216638
4.BAM Poprad2214836
5.BK ZŠ Zvolen2213935
6.BK AŠK Slávia Trnava A2213935
7.ŠBK Spišská Nová Ves2214834
8.BK Slovan Bratislava2281430
9.BK Klokani Ivanka pri Dunaji2261628
10.BK Petržalka2241826
11.BKM Žilina2231925
12.BK AŠK Slávia Trnava B2202222

Rozlosovanie súťaže – Nadstavba

DátumDomáciHostiaVýsledok
24.2.2018BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad50:43
25.2.2018BK ZŠ ZvolenBAM Poprad52:53
10.3.2018BAM PopradYoung Angels Košice54:64
24.3.2018BAM PopradBK Lokomotíva Sereď45:75
25.3.2018BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava A46:52
14.4.2018BAM PopradBK ZŠ Zvolen72:51
15.4.2018BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica65:59
28.4.2018Young Angels KošiceBAM Poprad53:33
12.5.2018BK AŠK Slávia Trnava ABAM Poprad64:71
13.5.2018BK Lokomotíva SereďBAM Poprad74:67