Kadetky

Realizačný tím družstva

Veková kategóriaDievčatá r. narodenia 2003 a mladšie
Tréner družstvaĽuboslav Kovalský
Kontaktluboslav.kovalsky@fegafrost.sk

 

Tréningový proces

PondelokAréna Poprad18,00 - 19,30
UtorokZŠ Komenského ulica18,00 - 19,30
StredaAréna Poprad15,15 - 17,00
ŠtvrtokAréna Poprad15,00 - 16,30
PiatokZŠ Komenského ulica15,00 - 16,30

 

Hráčky

Dvornická KristínaMajerčáková MartinaHolešovská LíviaHudáková Adriana
Kmetoniová EmaRothová KarolínaKlusová NoemiChmurová Ema
Michlíková NinaPapcúnová MariannaKromková SarahDančová Karolína
Michlíková NatáliaJanoščíková AlexandraSagalincová MartinaMertová Denisa
Jendrušáková NinaDlugošová ViktóriaKovalčíková NoraPazúrová Tamara

 

Vylosovanie súťaže – nadstavba, skupina 1-8

DátumDomáciHostiaVýsledok
01.02.2020BKM JUnior NitraBAM Poprad72:42 (48:21)
02.02.2020MBK Stará TuráBAM Poprad71:65 (43:32)
22.02.2020BK AŠK SLAVIA TrnavaBAM Poprad61:41 (41:15)
23.02.2020ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBAM Poprad71:53 (44:27)
07.03.2020BAM PopradYA Košice U17
08.03.2020BAM PopradCBK Košice
21.03.2020ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
22.03.2020BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
04.04.2020BAM PopradMBK Stará Turá
05.04.2020BAM PopradBKM JUnior Nitra
25.04.2020BAM PopradŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
26.04.2020BAM PopradBK AŠK SLAVIA Trnava
09.05.2020CBK KošiceBAM Poprad
10.05.2020YA Košice U17BAM Poprad

 

Vylosovanie súťaže – základná časť, skupina Východ

DátumDomáciHostiaVýsledok
28.9.2019CBK KošiceBAM Poprad60:47 (20:27)
29.9.2019ŽBK RožňavaBAM Poprad48:63 (22:30)
12.10.2019BAM PopradYA Košice U1738:55 (18:28)
13.10.2019BAM PopradYA Košice U1654:46 (32:17)
26.10.2019BKM BardejovBAM Poprad26:116 (13:53)
27.10.2019TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad50:62 (25:40)
9.11.2019BAM PopradŽBK Rožňava105:41 (52:22)
10.11.2019BAM PopradCBK Košice45:35 (18:21)
30.11.2019YA Košice U16BAM Poprad47:32 (21:14)
1.12.2019YA Košice U17BAM Poprad55:40 (23:20)
14.12.2019BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice51:47 (28:24)
15.12.2019BAM PopradBKM Bardejov115:34 (55:15)
18.1.2020BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves61:43 (21:30)
19.1.2020ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad48:43 (27:27)

 

Konečná tabuľka – základná časť, skupina Východ

Por.č.DružstvoPočet zápasovVýhryPrehryBody
1.Young Angels U17 Košice1414028
2.ŠKBD Spišská Nová Ves1411325
3.CBK Minibuseuropa Košice149523
4.BAM Poprad149523
5.Young Angels U16 Košice146820
6.TYDAM UPJŠ Košice145919
7.ŽBK Rožňava1421216
8.BKM Bardejov1401414
Komentáre